Dotli

Jak tworzymy kursy?

Przede wszystkim musisz zrozumieć, że każde szkolenie powinno zapewnić Ci nową wiedzę i umiejętności, których będą potrzebować pracodawcy. Najważniejsza jest aktualność i zapotrzebowanie na nabyte umiejętności.

Dlatego teraz opowiemy bardziej szczegółowo o tym jak tworzymy produkty szkoleniowe.

Etap Icon

Aktualność

Po pierwsze, przeprowadzamy dokładny „research”, aby zrozumieć, czy dany zawód i umiejętności są istotne. W tym celu zapoznajemy się z najnowszymi badaniami z całego świata. Następnie komunikujemy się z firmami partnerskimi, które przekazują nam informacje o liczbie kandydatów na jedno stanowisko pracy oraz swoją ocenę znaczenia zawodu i jego perspektyw (na 5-10 lat).

Na tej podstawie wyciągamy wnioski dotyczące znaczenia zawodu lub umiejętności, dlatego wszystkie nasze kursy pomogą Ci w zdobyciu odpowiedniego i pożądanego zawodu.

Etap Icon

Wymagania ze strony pracodawców

Aby poprawnie stworzyć program szkoleniowy, należy rozumieć, jakiej wiedzy i umiejętności oczekuje pracodawca.

Dlatego przed stworzeniem programu zbieramy potrzebne nam informacje w 3 krokach:

Otrzymujemy wymagania dotyczące określonego zawodu od rekruterów wiodących polskich firm

Analizujemy ponad 100 ofert pracy w zasobach poszukiwania pracy

Zbieramy opinie i doświadczenia ekspertów z najlepszych firm Polski i Europy

Etap Icon

Online kursy na żywo

Nauka powinna być ciekawa, prawda? Wiemy, jak przekazywać wiedzę w taki sposób, żebyś z przyjemnością odrabiać każdą pracę domową i czekał z niecierpliwością na kolejną lekcję.

Aby pomóc Ci w zdobyciu nowego zawodu, przestrzegamy następujących zasad:

icon

Wybieramy tylko znakomitych mentorów, którzy pracują w najlepszych firmach w Polsce i Europie. Tylko doświadczeni eksperci, którzy w ciekawy, a do tego w łatwy i zrozumiały sposób tłumaczą skomplikowane tematy.

icon

Przejrzyste i realne przykłady w trakcie kursu. Zaufaj nam, nasi mentorzy mają Ci coś do powiedzenia.

icon

Teoretyczna i praktyczną część, a także możliwość sprawdzania swojej zdobytej wiedzy podczas odrabiania prac domowych

icon

Stały kontakt z mentorem i społecznością na czacie, dzięki czemu zawsze możesz otrzymać wsparcie mentorów i innych uczestników kursu

icon

Udostępniamy CI wszystkie materiały szkoleniowe, które są skonstruowane w bardzo ciekawy i interaktywny sposób. Spodoba Ci się tak bardzo, że więcej nie będziesz przeglądał Tik Toka na noc, a odrabiał lekcje.

Jak przebiega proces uczenia się?

Dla naszych mentorów w raju zarezerwowano osobne miejsce, ale zacznijmy po kolei.

Podczas procesu edukacyjnego opiekunowie, mentorzy, doradca kariery i oczywiście koledzy z zespołu będą z Tobą w kontakcie. Wszyscy będziemy Cię wspierać i pomagać Ci przejść całą drogę, a ona będzie baaardzo ciekawa, obiecujemy.

Jakie etapy przejdziesz?

  • Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Tobą nasz doradca, który przedstawi Ci oferty kursów, udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i pomoże wybrać idealną ofertę dla Ciebie
  • Po ustaleniu wszystkich szczegółów i dokonaniu płatności, otrzymasz harmonogram zajęć i dostęp do czatu z mentorem i uczestnikami kursu
  • Rozpoczniesz naukę. Przypominamy, że większość zajęć z kursu to zajęcia praktyczne.
  • W trakcie zajęć będziesz miał możliwość zdobyć nowe doświadczenia, poznać kolegów z grupy, a także rozwiązywać praktyczne zadania i przygotować się do rozpoczęcia nowej pracy.
  • Obronisz pracę dyplomową.
  • Przejdziesz do działu pośrednictwa pracy. Tam pomożemy Ci znaleźć pracę.
  • Znajdziesz pracę.

Kiedy odbywają się zajęcia i czy ktoś sprawdza pracę domową?

Wszystkie wykłady są prowadzone online na żywo, w małych grupach, dzięki czemu zawsze masz stały kontakt z mentorem .
Wszystkie zadania domowe są sprawdzane przez mentorów, a jeśli masz pytania w trakcie kursu, zawsze możesz uzyskać od nich szybką i konstruktywną odpowiedź.
Szkolenia są prowadzone w godzinach wieczornych, dzięki czemu zawsze możesz połączyć zdobycie nowego zawodu z pracą, studiami lub innymi zajęciami.